با جدیدترین عضو از خانواده ابزار و لوازم هوشمند آشنا شوید ; چمدان هوشمند BlueSmart

با جدیدترین عضو از خانواده ابزار و لوازم هوشمند آشنا شوید ; چمدان هوشمند BlueSmart

به تازگی یک محصول نوآورانه بانام «بلو اسمارت» در وبسایت Indigogo قرار گرفته که عنوان اولین چمدان هوشمند دنیا را به خود اختصاص داده است.

این چمدان جالب به وسیله گجت های هوشمند مانند گوشی و تبلت قابل کنترل و ردیابی است. بدنه آن از پلی کربنات سه لایه ساخته شده، دستگیره آن از جنس آلومینیوم آنودایز است و چهار چرخ محکم نیز زیر آن قرار گرفته است.

جیب کناری آن برای قرار دادن وسایل الکترونیکی از تبلت گرفته تا لپتاب مناسب است، ضمن اینکه می تواند دستگاه های شما را نیز شارژ نماید!

 

دوربين مداربسته

 

دستگیره آلومینیومی چمدان، یک ترازوی دیجیتال کامل است و وزن دقیق چمدان را نمایش می دهد. بلو اسمارت به یک قفل دیجیتال مجهز شده که از راه دور و به وسیله اسمارت فون قابل کنترل است. علاوه بر این هنگامی که یک غریبه قصد دست‌ زدن به چمدان را داشته باشد، از طریق ارسال هشدار به گوشی، شما را آگاه می کند. ضمنا به یک ردیاب داخلی نیز مجهز است که حتی درصورت دزدیده شدن و یا گم شدن، امکان ردیابی آن وجود خواهد داشت.

 

دوربين مداربسته

 

با نصب اپلیکیشن بلواسمارت برروی گوشی یا تبلت، آمار سفرهای شما ثبت می گردد، از جزئیات و زمان  پروازها آگاه خواهید شد و حتی می توانید دوستانتان را در جریان جزییات سفر قرار دهید.

تیم سازنده این چمدان درحال کار بر روی یک اپلیکیشن مخصوص ساعت های هوشمند است تا دیگر نیازی به خارج کردن گوشی از جیب نداشته باشید!

 

دوربين مداربسته

 

برای تولید این چمدان نیاز به ۵۰ هزار دلار سرمایه بوده که تا این لحظه ۴۵۱٫۹۰۰ دلار جمع آوری شده است! با این اوصاف بزودی شاهد عرضه رسمی آن خواهیم بود.

قیمت چمدان هوشمند بلواسمارت ۲۳۰ تا ۲۵۰ دلار خواهد بود.

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود