خطرناک‌ترین سلبرتی‌ها در اینترنت!

خطرناک‌ترین سلبرتی‌ها در اینترنت!

شرکت آمریکایی مکافی که در زمینه امنیت رایانه‌ای فعالیت می‌کند، بنا به سنت هر ساله خود خطرناک‌ترین کلیدواژه‌های جست‌وجو در اینترنت را منتشر کرد.

لازم به ذکر است اگر چه جست‌وجو در اینترنت کاری بسیار عادی و پیش پاافتاده تلقی می‌شود ولی همین موضوع به ظاهر ساده می‌تواند برای کاربران کم‌تجربه دردسرهای زیادی به وجود آورد.

یکی از شیوه‌های مزورانه فوق بدین صورت است که هکرها صفحات و سایت‌های جعلی و مخرب درباره ستارگان و چهره‌های سرشناس هنر و سینما طراحی می‌کنند که حتی کلیک بر این لینک‌‎ها نیز بعضاً می‌تواند انتقال اطلاعات کاربران به هکرها را به دنبال داشته باشد.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از سایت ام‌بی‌سی، طبق اطلاعات و آماری که مکافی در اختیار دارد، «جیمی کیمل» هنرپیشه، کمدین و مجری آمریکایی، خطرناک‌ترین چهره سرشناسی است که می‌توان در اینترنت به دنبال اخبار او بود.

این موضوع به حدی قابل تامل است که حتی جست‌وجوی نام این فرد نیز ممکن است رایانه کاربران را ویروسی کند.

آقای کیمل سال گذشته جایگاهی بهتر از رتبه سی و نهم به دست نیاورده بود!

«آرمین ون بورن» دی‌جی هلندی، «فلو رایدا» رپر آمریکایی و «کریستیانا آگیلرا» خواننده آمریکایی از دیگر چهره‌های سرشناس این لیست هستند.

مکافی در مورد بازیگران معروف ولی خطرناک بالیوود، «کاترینا کایف» بازیگر هندی بریتانیایی و مدل سابق را حائز رتبه نخست دانسته و پس از او به «دیپیکا پادوکونه» و «کرینا کاپور» اشاره کرده است.

در بین ستارگان عربی نیز «هیفا وهبی» خواننده، مدل و بازیگر لبنانی در صدر قرار دارد و پس از او «وائل کفوری» دیگر خواننده لبنانی رتبه دوم را از آن خود کرده است

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود